XV Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

 

 

Serdecznie zapraszamy na XV Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.
W ciągu dwóch dni (20-21 kwietnia) w Sound Garden Hotel w Warszawie, w ramach Kongresu odbędzie się wiele paneli i sesji tematycznych dotyczących branży. Sesje będą prowadzone przez organizacje i instytucje, związane z sektorem części automotive.
Wśród paneli tradycyjnie już organizujemy wyjątkową w swym charakterze sesję poświęconą kobietom w motoryzacji.

Zachęcamy do uczestnictwa wydarzeniu! Naprawdę warto!
Formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo klikając na poniższy przycisk.

Dla naszych gości specjalna oferta noclegowa call-in w wybranych hotelach. W celu uzyskania preferencyjnych cen potrzebne jest hasło. W celu jego uzyskania prosimy o kontakt z biurem

XV Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

 

Serdecznie zapraszamy na XV Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.
W ciągu dwóch dni (17-18 listopada 2020 r.) w formie online, odbędzie się wiele paneli i sesji tematycznych dotyczących branży. Sesje będą prowadzone przez organizacje i instytucje, związane z branżą motoryzacyjną.
Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu! Liczba miejsc ograniczona.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Kongresie, proszę wysłać maila na adres: monika.cholewinska@sdcm.pl ze wskazaniem konkretnego dnia, w którym chcieliby Państwo wziąć udział (pierwszy poświęcony handlowi częściami motoryzacyjnymi, zaś drugi sprawom związanym z przemysłem motoryzacyjnym). W odpowiedzi zwrotnej prześlemy link do bezpłatnej rejestracji swojego uczestnictwa w Kongresie.